73WE4R027J CTS Resistors
  • More about 73WE4R027J CTS Resistors
    73WE4R027J CTS Resistors
    73WE4R027J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WE4R027J is described as RES 0.027 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS