73WE4R018F CTS Resistors
  • More about 73WE4R018F CTS Resistors
    73WE4R018F CTS Resistors
    73WE4R018F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WE4R018F is described as RES 0.018 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK