73WE4R006J CTS Resistors
  • More about 73WE4R006J CTS Resistors
    73WE4R006J CTS Resistors
    73WE4R006J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73WE4R006J is described as RES 0.006 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by CTS Resistors
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH