73M5R010F CTS Resistors
  • More about 73M5R010F CTS Resistors
    73M5R010F CTS Resistors
    73M5R010F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M5R010F is described as RES 0.01 OHM 1% 5W 4527. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V