73M5R003F CTS Resistors
  • More about 73M5R003F CTS Resistors
    73M5R003F CTS Resistors
    73M5R003F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M5R003F is described as RES 0.003 OHM 1% 5W 4527. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.