73M3BR020F CTS Resistors
  • More about 73M3BR020F CTS Resistors
    73M3BR020F CTS Resistors
    73M3BR020F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M3BR020F is described as RES 0.02 OHM 1% 3W 2726. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM