73M2AR010F CTS Resistors
  • More about 73M2AR010F CTS Resistors
    73M2AR010F CTS Resistors
    73M2AR010F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M2AR010F is described as RES 0.01 OHM 1% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.