73M1R005F CTS Resistors
  • More about 73M1R005F CTS Resistors
    73M1R005F CTS Resistors
    73M1R005F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M1R005F is described as RES 0.005 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.