73M1AR020F CTS Resistors
  • More about 73M1AR020F CTS Resistors
    73M1AR020F CTS Resistors
    73M1AR020F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M1AR020F is described as RES 0.02 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"