73M1AR013F CTS Resistors
  • More about 73M1AR013F CTS Resistors
    73M1AR013F CTS Resistors
    73M1AR013F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M1AR013F is described as RES 0.013 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED