73M1AR009F CTS Resistors
  • More about 73M1AR009F CTS Resistors
    73M1AR009F CTS Resistors
    73M1AR009F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73M1AR009F is described as RES 0.009 OHM 1% 1W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F