73L7R56F CTS Resistors
  • More about 73L7R56F CTS Resistors
    73L7R56F CTS Resistors
    73L7R56F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L7R56F is described as RES 0.56 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.