73L5R43F CTS Resistors
  • More about 73L5R43F CTS Resistors
    73L5R43F CTS Resistors
    73L5R43F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L5R43F is described as RES 0.43 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE