73L4R33F CTS Resistors
  • More about 73L4R33F CTS Resistors
    73L4R33F CTS Resistors
    73L4R33F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L4R33F is described as RES 0.33 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS