73L4R13J CTS Resistors
  • More about 73L4R13J CTS Resistors
    73L4R13J CTS Resistors
    73L4R13J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L4R13J is described as RES 0.13 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS