73L3R47G CTS Resistors
  • More about 73L3R47G CTS Resistors
    73L3R47G CTS Resistors
    73L3R47G is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L3R47G is described as RES 0.47 OHM 2% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK