73L3R36G CTS Resistors
  • More about 73L3R36G CTS Resistors
    73L3R36G CTS Resistors
    73L3R36G is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L3R36G is described as RES 0.36 OHM 2% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH