73L3R27J CTS Resistors
  • More about 73L3R27J CTS Resistors
    73L3R27J CTS Resistors
    73L3R27J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L3R27J is described as RES 0.27 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK