73L3R27F CTS Resistors
  • More about 73L3R27F CTS Resistors
    73L3R27F CTS Resistors
    73L3R27F is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L3R27F is described as RES 0.27 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"