73L2R36J CTS Resistors
  • More about 73L2R36J CTS Resistors
    73L2R36J CTS Resistors
    73L2R36J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L2R36J is described as RES 0.36 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"