73L1R82J CTS Resistors
  • More about 73L1R82J CTS Resistors
    73L1R82J CTS Resistors
    73L1R82J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73L1R82J is described as RES 0.82 OHM 5% 1/10W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM