73E3R082J CTS Resistors
  • More about 73E3R082J CTS Resistors
    73E3R082J CTS Resistors
    73E3R082J is manufactured by CTS Resistors and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 73E3R082J is described as RES 0.082 OHM 5% 1/4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE