MXO45T-2C-2M4576 CTS Frequency Controls
  • More about MXO45T-2C-2M4576 CTS Frequency Controls
    MXO45T-2C-2M4576 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. MXO45T-2C-2M4576 is described as OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM