MXO45HS-2C-40M0000 CTS Frequency Controls
  • More about MXO45HS-2C-40M0000 CTS Frequency Controls
    MXO45HS-2C-40M0000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. MXO45HS-2C-40M0000 is described as OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE