MXO45-3C-4M9152 CTS Frequency Controls
  • More about MXO45-3C-4M9152 CTS Frequency Controls
    MXO45-3C-4M9152 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. MXO45-3C-4M9152 is described as OSC XO 4.9152MHZ HCMOS TTL PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CTS Frequency Controls
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"