MXO45-3C-32M0000 CTS Frequency Controls
  • More about MXO45-3C-32M0000 CTS Frequency Controls
    MXO45-3C-32M0000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. MXO45-3C-32M0000 is described as OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK