CB3LV-3I-25M3900 CTS Frequency Controls
  • More about CB3LV-3I-25M3900 CTS Frequency Controls
    CB3LV-3I-25M3900 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3LV-3I-25M3900 is described as OSC XO 25.39MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM