CB3LV-3I-11M0590 CTS Frequency Controls
  • More about CB3LV-3I-11M0590 CTS Frequency Controls
    CB3LV-3I-11M0590 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3LV-3I-11M0590 is described as OSC XO 11.059MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"