CB3LV-3C-9M5000 CTS Frequency Controls
  • More about CB3LV-3C-9M5000 CTS Frequency Controls
    CB3LV-3C-9M5000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3LV-3C-9M5000 is described as OSC XO 9.5MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"