CB3LV-3C-44M7360 CTS Frequency Controls
  • More about CB3LV-3C-44M7360 CTS Frequency Controls
    CB3LV-3C-44M7360 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3LV-3C-44M7360 is described as OSC XO 44.736MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH