CB3LV-2I-85M0000 CTS Frequency Controls
  • More about CB3LV-2I-85M0000 CTS Frequency Controls
    CB3LV-2I-85M0000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3LV-2I-85M0000 is described as OSC XO 85.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"