CB3LV-2C-36M0000 CTS Frequency Controls
  • More about CB3LV-2C-36M0000 CTS Frequency Controls
    CB3LV-2C-36M0000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3LV-2C-36M0000 is described as OSC XO 36.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS