CB3-6C-10M0000 CTS Frequency Controls
  • More about CB3-6C-10M0000 CTS Frequency Controls
    CB3-6C-10M0000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3-6C-10M0000 is described as OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CTS Frequency Controls
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM