CB3-3I-19M2000 CTS Frequency Controls
  • More about CB3-3I-19M2000 CTS Frequency Controls
    CB3-3I-19M2000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3-3I-19M2000 is described as OSC XO 19.2MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"