CB3-3C-50M0000 CTS Frequency Controls
  • More about CB3-3C-50M0000 CTS Frequency Controls
    CB3-3C-50M0000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3-3C-50M0000 is described as OSC XO 50.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED