CB3-3C-3M6864 CTS Frequency Controls
  • More about CB3-3C-3M6864 CTS Frequency Controls
    CB3-3C-3M6864 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3-3C-3M6864 is described as OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM