CB3-3C-16M5888 CTS Frequency Controls
  • More about CB3-3C-16M5888 CTS Frequency Controls
    CB3-3C-16M5888 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. CB3-3C-16M5888 is described as OSC XO 16.5888MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM