637L21253I2T CTS Frequency Controls
  • More about 637L21253I2T CTS Frequency Controls
    637L21253I2T is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 637L21253I2T is described as OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CTS Frequency Controls
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM