636L3I066M66600 CTS Frequency Controls
  • More about 636L3I066M66600 CTS Frequency Controls
    636L3I066M66600 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 636L3I066M66600 is described as OSC XO 66.666MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM