636L3C012M00000 CTS Frequency Controls
  • More about 636L3C012M00000 CTS Frequency Controls
    636L3C012M00000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 636L3C012M00000 is described as OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM