632L3I044M00000 CTS Frequency Controls
  • More about 632L3I044M00000 CTS Frequency Controls
    632L3I044M00000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 632L3I044M00000 is described as OSC XO 44.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH