625L3I050M00000 CTS Frequency Controls
  • More about 625L3I050M00000 CTS Frequency Controls
    625L3I050M00000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 625L3I050M00000 is described as OSC XO 50.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"