625L3I032M00000 CTS Frequency Controls
  • More about 625L3I032M00000 CTS Frequency Controls
    625L3I032M00000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 625L3I032M00000 is described as OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE