625L3I029M49120 CTS Frequency Controls
  • More about 625L3I029M49120 CTS Frequency Controls
    625L3I029M49120 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 625L3I029M49120 is described as OSC XO 29.4912MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CTS Frequency Controls
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 6.5X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 8LX.075"SW NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS