625L3C024M00000 CTS Frequency Controls
  • More about 625L3C024M00000 CTS Frequency Controls
    625L3C024M00000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 625L3C024M00000 is described as OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CTS Frequency Controls
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"