357LB3I027M0000 CTS Frequency Controls
  • More about 357LB3I027M0000 CTS Frequency Controls
    357LB3I027M0000 is manufactured by CTS Frequency Controls and is categorized in the General Oscillators category. 357LB3I027M0000 is described as OSC VCXO 27.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CTS Frequency Controls
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"