APR33-33-12CB CTS -Thermal
  • More about APR33-33-12CB CTS -Thermal
    APR33-33-12CB CTS -Thermal
    APR33-33-12CB is manufactured by CTS -Thermal and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. APR33-33-12CB is described as HEATSINK FORGED 33 X 33 X 12MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by CTS -Thermal
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB