GNR35DCZ CROUZET AUTOMATION
  • Part Number: GNR35DCZ
  • Manufacturer Name: CROUZET AUTOMATION
  • Description: Product Description: SOLID STATE RELAY, 35A, 600VAC, 4-32VDC INPUT, 48-600VAC OUTPUT, 45mm WIDE, DIN RAIL MOUNT
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about GNR35DCZ CROUZET AUTOMATION
    GNR35DCZ CROUZET AUTOMATION
    GNR35DCZ is manufactured by CROUZET AUTOMATION and is categorized in the Solid State Relays category. GNR35DCZ is described as Product Description: SOLID STATE RELAY, 35A, 600VAC, 4-32VDC INPUT, 48-600VAC OUTPUT, 45mm WIDE, DIN RAIL MOUNT . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V