GNR35BHZ CROUZET AUTOMATION
  • Part Number: GNR35BHZ
  • Manufacturer Name: CROUZET AUTOMATION
  • Description: Product Description: SOLID STATE RELAY, 35A, 600VAC, 90-140VAC INPUT, 48-600VAC OUTPUT, 45mm WIDE, DIN RAIL MOUNT
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about GNR35BHZ CROUZET AUTOMATION
    GNR35BHZ CROUZET AUTOMATION
    GNR35BHZ is manufactured by CROUZET AUTOMATION and is categorized in the Solid State Relays category. GNR35BHZ is described as Product Description: SOLID STATE RELAY, 35A, 600VAC, 90-140VAC INPUT, 48-600VAC OUTPUT, 45mm WIDE, DIN RAIL MOUNT . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK