GNR25ACZ CROUZET AUTOMATION
  • Part Number: GNR25ACZ
  • Manufacturer Name: CROUZET AUTOMATION
  • Description: Product Description: SOLID STATE RELAY, 25A, 600VAC, 180-280VAC INPUT, 48-600VAC OUTPUT, 90mm WIDE, 3PH, DIN RAIL MOUNT
  • Category: Solid State Relays
  • Status:
  • More about GNR25ACZ CROUZET AUTOMATION
    GNR25ACZ CROUZET AUTOMATION
    GNR25ACZ is manufactured by CROUZET AUTOMATION and is categorized in the Solid State Relays category. GNR25ACZ is described as Product Description: SOLID STATE RELAY, 25A, 600VAC, 180-280VAC INPUT, 48-600VAC OUTPUT, 90mm WIDE, 3PH, DIN RAIL MOUNT . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.